Євромайдани в Києві та усьому світі на підтримку Асоціації України та ЄС

28.11.2013 | 18:00 | Одеонсплатц, Мюнхен

29 листопада 2013 року в м. Вільнюс (Литва) на 3-му саміті Східного Партнерства у Вільнюсі мало відбутися підписання Угоди про Асоціацію з між Європейським Союзом і Україною. Україна довго йшла до цієї дати. Але 21 листопада 2013 Уряд України під тиском Росії призупинив процес підписання Угоди.

Це стало шоком як для ЄС, так і для жителів України. Протести спалахнули в багатьох містах України та за її межами. В Києві на вулиці вийшло понад 100 000 людей, у Львові — більше 20 000. Ці мирні акції протесту назвали Євромайданом, що означає Європлоща. Українці, що мешкають закородоном  виходять на акції на підтримку Євромайдану в Україні по всьому світу. Відбувається безпрецендентна мобілізація українського громадянського суспільства. Студенти багатьох вузів країни оголосили попереджувальний страйк і приєдналися до демонстрантів. А на 27 листопада запланований загальноукраїнський студентський страйк.

Розвиток подій в Україні до п’ятниці 29 листопада 2013 року є непередбачуваним. Країна –  в стані чергової революції, набагато потужнішої від Помаранчевої революції 2004 року.

В переддень останнього строку підписання Угоди про Ассоціацію в четвер 28 листопада 2013 року, запланована наступна всенімецька акція протесту українських громад Німеччини із залучення до неї європейського грамадянського суспільства. Ації відбудуться в Бірліні, Мюнхені, Гамбурзі і Кьольні. Українці закликають європейців  підтримати Україну і збираються в багатьох містах Німеччини о 18 годині вечора.

Найбільше українці бояться повернення в Україну диктатур Росії з елементами радянського минулого. Шантаж Росії по відношенню до України з вступом України в Таможенний Союз є безперспективним варіантом розвитку і веде до ізоляції від Європи. Українці готові боротися до кінця за повернення України на шлях розвитку в напрямку європейських цінностей. Зараз або ніколи! Наш протест зараз – це громадянська акція і є ще одним доказом того, що українці  - справжні європейці, які не мовчать, коли йде мова про їхнє майбутнє.

“Дедлайн – ранок п’ятниці, ”- сказав своє останнє слово комісар ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле під час відеоконференції з Брюсселя. Цілий світ прикував увагу до Євромайдану. Напруга зростає.

Німеччино, підтримай нас!

Європо, підтримай нас!

 

Контакт: Ольга  Дуб, голова Ради студентів та аспірантів Українського Вільного Університету в Мюнхені

tel. +49 157 76621921, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Катерина Кудін, Arbeitsforum der Ukraine e. V. tel. +49 176 61925842, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Катерина Проскура,  Голова Союзу українських студентів у Німеччині., tel. +49 176 61691049,

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

Наші партнери та друзі

На цьому місці ми хотіли би щиро подякувати Організаціям, які підтримують нас у наших справах!

Мовні курси

на сторінці Ради іноземців міста Мюнхен

Товариство "Рідна школа"

Гуртожиток,  безоплатно надава приміщення для бюро СУСНу протягом багатьох років.

Українська суботня школа

Приймає діточок на навчання.

AeZA e.V.

Об’єднання лікарів, стоматологів, аптекарів для спільно представлення інтересів перед німецькими державними органами та офіційними інституціями. Займається питанням визнання іноземних дипломів.

MORGEN e.V.

Мережа для громадських організацій іноземців у Мюнхені.

AMIGA Projekt

Підтримка іноземців з вищою освітою на ринку роботи Німеччини.

 

Український Вільний Університет

Єдиний у світі ВНЗ поза межами України з українською мовою навчання

Forum NET.Ukraine

Інтернет-портал, який надає інформацію  щодо різноманітних тему німецько-українських відносин.

Об'єднання українських жінок в Німеччині (сторінка в розробці)

AEGEE

Європейський студентський форум

KHG

Католицька університетська громада в Мюнхені

EHG

Євангельська університетська громада в Мюнхені

СУМ

Спілка української молоді Німеччини

ПЛАСТ Німеччина

Організація польських студентів у Мюнхені

Апостольська екзархія УГКЦ в Німеччині та Скандинавії

Адвокатська контора CMS Reich-Rohrwig Hainz TOV

Німецько-український союз юристів

АСТА МАЙНЦ