Серед питань, що надходять на нашу пошту найчастіше, є два питання щодо блоковоного рахунку (Sperrkonto).

Нагадаємо, що наразі сума на рахунку апліканта на студентську візу  має бути 8.640 €, якщо ви показуєте  гарантований дохід, то йдеться про - 720 на місяць (2017 рік).

 

ПОРЯДОК визнання здобутих в іноземних вищих навчальних закладах ступенів вищої освіти

I. Загальні положення

1. Цим Порядком встановлено процедуру визнання в Україні здобутих в іноземних вищих навчальних закладах ступенів вищої освіти та/або пройдених періодів навчання з метою забезпечення права громадян, які здобули вищу освіту або пройшли певний період навчання у навчальних закладах інших держав, на продовження навчання та/або провадження професійної діяльності відповідно до законодавства України.

Assessment Center (АС) – ці слова часто викликають жах у багатьох абітурієнтів. Дедалі більше підприємств у Німеччині застосовують останнім часом цю складну процедуру для підбору кадрів.
Історія цього методу доволі довга і бере свій початок ще в Давньому Китаї близько 3000 років тому.

Mama, Ph.D: Women Write About Motherhood and Academic Life (Rutgers University Press 2008), edited by Elrena Evans and Caroline Grant.

 

У книжці зібрано есе багатьох жінок, у той чи інший спосіб пов’язаних з академічною кар’єрою. Серед них більшість мам, та є такіжінки, які свідомо відмовилися народжувати, саме через те, що розуміли, що академія і діти – поняття несумісні. Серед авторок є жінки, які зробили кар’єру в академії, є такі, що лишили університет  і пішли у якусь іншу сферу або вирішили лишитися удома і бути «лише» мамами. Цікаво, що для когось вирішальним моментом виходу з академії було народження другої дитини, а для когось – шостої. Тобто універсальної формули «витримки» нема.

У світі з кожним роком зростає кількість студентів, які їдуть вчитись за кордон. На даний момент їх уже понад два мільйони, а точніше, 1.800.000 ( Джерело: http://www.study-in-germany.de).

Та кожен десятий із них обирає Німеччину. Чому? Академічний ландшафт Федеративної Республіки приваблює як студентів-новачків, так і молодих науковців. А риса, яка відрізняє його від інших країн, – гармонійне поєднання старих університетських традицій і сучасних досягнень у науці й техніці. У «студентському містечку Німеччина» нараховується за статистикою зимового семестру 2005/2006 року 376 вищих навчальних закладів із понад 248.357 іноземних студентів, із яких 6.928 з України (Джерело: http://www.daad.org.ua).

Разом із старими університетами, що відрізняються широким вибором класичних предметів, у Німеччині з’являється все більше й більше нових вищих навчальних закладів, які роблять акцент на міждисциплінарному навчанні та тісному зв’язку між теорією та практикою, як наприклад:

Наші партнери та друзі

На цьому місці ми хотіли би щиро подякувати Організаціям, які підтримують нас у наших справах!

Мовні курси

на сторінці Ради іноземців міста Мюнхен

Товариство "Рідна школа"

Гуртожиток,  безоплатно надава приміщення для бюро СУСНу протягом багатьох років.

Українська суботня школа

Приймає діточок на навчання.

AeZA e.V.

Об’єднання лікарів, стоматологів, аптекарів для спільно представлення інтересів перед німецькими державними органами та офіційними інституціями. Займається питанням визнання іноземних дипломів.

MORGEN e.V.

Мережа для громадських організацій іноземців у Мюнхені.

AMIGA Projekt

Підтримка іноземців з вищою освітою на ринку роботи Німеччини.

 

Український Вільний Університет

Єдиний у світі ВНЗ поза межами України з українською мовою навчання

Forum NET.Ukraine

Інтернет-портал, який надає інформацію  щодо різноманітних тему німецько-українських відносин.

Об'єднання українських жінок в Німеччині (сторінка в розробці)

AEGEE

Європейський студентський форум

KHG

Католицька університетська громада в Мюнхені

EHG

Євангельська університетська громада в Мюнхені

СУМ

Спілка української молоді Німеччини

ПЛАСТ Німеччина

Організація польських студентів у Мюнхені

Апостольська екзархія УГКЦ в Німеччині та Скандинавії

Адвокатська контора CMS Reich-Rohrwig Hainz TOV

Німецько-український союз юристів

АСТА МАЙНЦ