Серед питань, що надходять на нашу пошту найчастіше, є два питання щодо блоковоного рахунку (Sperrkonto).
Нагадаємо, що наразі сума на рахунку апліканта на студентську візу має бути 8.640 €, якщо ви показуєте гарантований дохід, то йдеться про - 720 € на місяць (2017 рік).
- Деталі
ПОРЯДОК визнання здобутих в іноземних вищих навчальних закладах ступенів вищої освіти
I. Загальні положення
1. Цим Порядком встановлено процедуру визнання в Україні здобутих в іноземних вищих навчальних закладах ступенів вищої освіти та/або пройдених періодів навчання з метою забезпечення права громадян, які здобули вищу освіту або пройшли певний період навчання у навчальних закладах інших держав, на продовження навчання та/або провадження професійної діяльності відповідно до законодавства України.
- Деталі
Детальніше: Деякі питання визнання в Україні іноземних документів про освіту
Assessment Center (АС) – ці слова часто викликають жах у багатьох абітурієнтів. Дедалі більше підприємств у Німеччині застосовують останнім часом цю складну процедуру для підбору кадрів.
Історія цього методу доволі довга і бере свій початок ще в Давньому Китаї близько 3000 років тому.
- Деталі
Mama, Ph.D: Women Write About Motherhood and Academic Life (Rutgers University Press 2008), edited by Elrena Evans and Caroline Grant.
У книжці зібрано есе багатьох жінок, у той чи інший спосіб пов’язаних з академічною кар’єрою. Серед них більшість мам, та є такіжінки, які свідомо відмовилися народжувати, саме через те, що розуміли, що академія і діти – поняття несумісні. Серед авторок є жінки, які зробили кар’єру в академії, є такі, що лишили університет і пішли у якусь іншу сферу або вирішили лишитися удома і бути «лише» мамами. Цікаво, що для когось вирішальним моментом виходу з академії було народження другої дитини, а для когось – шостої. Тобто універсальної формули «витримки» нема.
- Деталі
Детальніше: Рецензія: Mama, Ph.D: Жінки пишуть про материнство і академічне життя
У світі з кожним роком зростає кількість студентів, які їдуть вчитись за кордон. На даний момент їх уже понад два мільйони, а точніше, 1.800.000 ( Джерело: http://www.study-in-germany.de).
Та кожен десятий із них обирає Німеччину. Чому? Академічний ландшафт Федеративної Республіки приваблює як студентів-новачків, так і молодих науковців. А риса, яка відрізняє його від інших країн, – гармонійне поєднання старих університетських традицій і сучасних досягнень у науці й техніці. У «студентському містечку Німеччина» нараховується за статистикою зимового семестру 2005/2006 року 376 вищих навчальних закладів із понад 248.357 іноземних студентів, із яких 6.928 з України (Джерело: http://www.daad.org.ua).
Разом із старими університетами, що відрізняються широким вибором класичних предметів, у Німеччині з’являється все більше й більше нових вищих навчальних закладів, які роблять акцент на міждисциплінарному навчанні та тісному зв’язку між теорією та практикою, як наприклад:
- Деталі