Наприкінці жовтня 2016 українські студенти Мюнхену та околиць здійснили чудову мандрівку до красивущого середньовічного міста - Гайльдербергу. Славетний університет, студентські корпорації та химерні звичаї філософів -  таке місто ми неодмінно мали відвідати. Складнощі прокидання вдосвіта – поїзд з Мюнхену виїздить о 6.40 ранку – окупилися тим, що вже о 12 годині ми снідали у пекарні на центральній вулиці. Відпочили й вирушили на зустріч враженням.  Місто на берегах ріки Неккар відоме з 1196 року, у Другу світову війну бомбардувань не зазнало, тож тут є що побачити й про що дізнатись.

 

26 листопада відбувся тренінг "Симульований відбір персоналу - Assessment Center".

 

 

 

 

 

 

 

 

Чим відрізнявся цей захід від традиційного воркшопу про працевлаштування або й від прочитання ґрунтовної статті на тематичному сайті?

Ця проблема є в багатьох

Ці відчуття знайомі більшості з нас: постійна втома,  брак часу, безліч завдань, розгубленість, і з чого починати?….84 нових повідомлення, нових? А може й старих, навіть страшно подумати скільки часу знадобиться для того щоб, ту пошту  переглянути…а тут ще розсилки, в яких цікаві події, поїздки, стажування, гранти, робота…і в переважній більшості всюди стоять дедлайни,  починаєш боятися цього слова, воно викликає внутрішній дискомфорт, а подекуди розгубленість, і навіть нудоту. Поза тим сайт СУСНу вже «пилюкою припав», а  є ж стільки усього цікавого щоб розповісти:  подорожі, знайомства з цікавими людьми,  ідеї до проектів,  розмови з друзями…просто розмови… про космос, Індію, йогу, подорожі, що нас надихає, що ми любимо готувати, та де найкраще місце для вечірки чи нового побачення) Про такі речі так приємно думати в літку…коли навіть пташки співають про тепле море, позитив і радість ( насолоду?)…до чого ж я веду? … а до того, що кожному із нас , стільки всього хочеться встигнути поки ти молодий….І поряд молоді, креативні, натхненні свіжим, свобідним повітрям люди, з яких немов рікою ллється життєва енергія, і постійне бажання розвиватися, йти в вперед, підкорювати вершини і розбивати колінка, інколи аж до крові, але це нічого якщо ти на шляху до своєї мрії, вона тоді, кажуть, ще солодша і духмяніша на смак…Ось на цьому місці мені в голові, немов червоним світлом мигає запитання, ЯК????? Як вспіти все про що ми думаємо, бути продуктивним протягом дня, як правильно розкладати пріоритети, як вибратися із полону свого швидкого ритму, і зробити так, щоб час працював на тебе, і приносив найкращі результати, що це за злі чудовиська, котрі крадуть наш з вами час, як правильно ставити собі ціль і розвивати стратегічне мислення…

Творчий вечір Емми Андієвської – традиційний захід для весняного Мюнхену. Кожне наступне покоління Союзу українських студентів приймає цю традицію. Тому я була на її виступах разів з п’ять і щоразу – це щось таке як стихія. І щоразу запам’ятовується найперше сама пані Емма - як цільне творче явище  у атмосфері буденності. Його необхідно бачити власними очима і сприймати власними відчуттями. Усіма сімома. Тому у цьому тексті  переважно набір цитат з виступу авторки. Сподіваюсь, тим хто був присутній вони допоможуть розтягнути післясмак, а всіх інших надихнуть відвівати наступні зустрічі з майстринею.

 

Товариство української молоді в Австрії вже другий рік поспіль отримує підтримку Європейської комісії в рамках програми Erasmus+: Jugend in Aktion для проведення міжнародного молодіжного тренінгу. Ще у грудні 2013 було успішно реалізовано попередній проект під назвою “Take the things in your own hands” (З англ. “Візьми справи в свої руки”), котрий тривав 7 днів та залучив учасників молодіжних організацій з 7-ми країн світу. Після успішної реалізації проекту було вирішено знову подавати грантову заявку на наступний рік. У результаті, на початку 2015-ого року було отримано позитивну відповідь від представників Європейської комісії в Австрії щодо організації ТУМА професійного тренінгу для учасників молодіжних неприбуткових організацій на тему “Project management for proactive youth leaders” (З англ. “Проектний менеджмент для лідерів молодіжних організацій”).

Наші партнери та друзі

На цьому місці ми хотіли би щиро подякувати Організаціям, які підтримують нас у наших справах!

Мовні курси

на сторінці Ради іноземців міста Мюнхен

Товариство "Рідна школа"

Гуртожиток, культурні заходи, дитячий садочок, мовні курси.

AeZA e.V.

Об’єднання лікарів, стоматологів, аптекарів для спільно представлення інтересів перед німецькими державними органами та офіційними інституціями. Займається питанням визнання іноземних дипломів.

MORGEN e.V.

Мережа для громадських організацій іноземців у Мюнхені.

AMIGA Projekt

Підтримка іноземців з вищою освітою на ринку роботи Німеччини.

 

Український Вільний Університет

Єдиний у світі ВНЗ поза межами України з українською мовою навчання

Forum NET.Ukraine

Інтернет-портал, який надає інформацію  щодо різноманітних тему німецько-українських відносин.

Об'єднання українських жінок в Німеччині (сторінка в розробці)

AEGEE

Європейський студентський форум

KHG

Католицька університетська громада в Мюнхені

EHG

Євангельська університетська громада в Мюнхені

СУМ

Спілка української молоді Німеччини

ПЛАСТ Німеччина

Організація польських студентів у Мюнхені

Апостольська екзархія УГКЦ в Німеччині та Скандинавії

Адвокатська контора CMS Reich-Rohrwig Hainz TOV

Німецько-український союз юристів

АСТА МАЙНЦ