У квітні три наші членки - Марта Оришко (Мюнхен), Тетяна Сіваченко (Мюнхен) та Мар’яна Сигінь (Бонн) взяли участь у проекті під назвою “Project Management for Proactive Youth Leaders“, який був огранізоний Товориством Української Молоді в Австрії (ТУМА). Восьмиденний тренінг у Відні зібрав  близько тридцяти молодих активістів з восьми країн світу: Австрії, Білорусії, Грузії, Естонії, Німеччини, Польщі, України та Франції. Учасники представляють різноманітні неурядові організації, які захищають права українців закордоном, права людей з обмеженими можливостями, займаються питаннями молоді та спорту, займаються організацією різних тренінгів для молоді, поширюють ідею екологічно чистого новколишнього середовища, тощо.

Головними темами тренінгу було ознайомлення з конценцією “неформального навчання”, користь та необхідність проведення програм такого формату, детальні кроки щодо планування, підготовки та реалізації молодіжних програм Erasmus+. Протягом перших днів тренери проводили злагодження серед учасників програми. Молоді активісти обговорювали стратегії успішного керівництва молодіжних організацій, презентували власні організації та останні проекти. Також учасники активно обговорювали такі теми як європейські цінності, важливість громадської ініціативи, навчання та допомога молоді. Протягом останній трьох днів учасники, поділившись на групи, працювали над розробкою власних проектів для молоді: обговорювали ідею та мету цього проекту, визначали цільову групу учасників, делегували обовязки серед організаторів та розробляли план проведення тренінгу.

фото:http://storinka.at

Незважаючи на насичений графік роботи, учасники мали можливість зробити екскурсію Віднем, послухати концерт українських музикантів, погрилити на березі Дунаю та детальніше познайомитись з кожною країною представленою на проекті.

 

 

Також потрібно відзначити надзвичайно теплу атмосферу, детально спланований перебіг тренінгу, професійність тренерів та ефективність програми.

фото:http://storinka.at

 

Мар’яна Сигінь для www.sus-n.org

Наші партнери та друзі

На цьому місці ми хотіли би щиро подякувати Організаціям, які підтримують нас у наших справах!

Мовні курси

на сторінці Ради іноземців міста Мюнхен

Товариство "Рідна школа"

Гуртожиток,  безоплатно надава приміщення для бюро СУСНу протягом багатьох років.

Українська суботня школа

Приймає діточок на навчання.

AeZA e.V.

Об’єднання лікарів, стоматологів, аптекарів для спільно представлення інтересів перед німецькими державними органами та офіційними інституціями. Займається питанням визнання іноземних дипломів.

MORGEN e.V.

Мережа для громадських організацій іноземців у Мюнхені.

AMIGA Projekt

Підтримка іноземців з вищою освітою на ринку роботи Німеччини.

 

Український Вільний Університет

Єдиний у світі ВНЗ поза межами України з українською мовою навчання

Forum NET.Ukraine

Інтернет-портал, який надає інформацію  щодо різноманітних тему німецько-українських відносин.

Об'єднання українських жінок в Німеччині (сторінка в розробці)

AEGEE

Європейський студентський форум

KHG

Католицька університетська громада в Мюнхені

EHG

Євангельська університетська громада в Мюнхені

СУМ

Спілка української молоді Німеччини

ПЛАСТ Німеччина

Організація польських студентів у Мюнхені

Апостольська екзархія УГКЦ в Німеччині та Скандинавії

Адвокатська контора CMS Reich-Rohrwig Hainz TOV

Німецько-український союз юристів

АСТА МАЙНЦ