Товариство української молоді в Австрії вже другий рік поспіль отримує підтримку Європейської комісії в рамках програми Erasmus+: Jugend in Aktion для проведення міжнародного молодіжного тренінгу. Ще у грудні 2013 було успішно реалізовано попередній проект під назвою “Take the things in your own hands” (З англ. “Візьми справи в свої руки”), котрий тривав 7 днів та залучив учасників молодіжних організацій з 7-ми країн світу. Після успішної реалізації проекту було вирішено знову подавати грантову заявку на наступний рік. У результаті, на початку 2015-ого року було отримано позитивну відповідь від представників Європейської комісії в Австрії щодо організації ТУМА професійного тренінгу для учасників молодіжних неприбуткових організацій на тему “Project management for proactive youth leaders” (З англ. “Проектний менеджмент для лідерів молодіжних організацій”).

У рамках цьогорічного проекту, який відбувся з 26-го квітня по 3-тє травня у Відні, учасники молодіжних організацій з 8-ми країн (Австрії, України, Грузії, Німеччини, Франції, Польщі, Білорусі та Естонії) мали можливість отримати теоретичні знання щодо основ проектного менеджменту в неприбуткових молодіжних організаціях. Щоденно вони практично використовували засвоєний теоретичний матеріал під час різноманітних воркшопів, дискусій та практичних вправ, котрі модерувались професійними тренерами. Головною метою тренінгу було надання учасникам практичних та теоретичних навичок для реалізацій проектів в їх локальних спільнотах та вивчення механізмів залучення міжнародних організацій та фондів до співорганізації.

 

Окрім насиченої навчальної програми, молоді люди мали можливість також піти на екскурсію по Відню та дегустувати місцеву кухню, ближче познайомитись із культурами тих країн, у яких проживають учасники і, надихнувшись новими ідеями та знаннями, повернутись до дому.

 

В кінці тренінгу учасники та організатори поділились із Storinka.at своїми враженнями, очікуваннями та планами на майбутнє.

 

ОльгОля Кмитаа Кмита, голова Товариства української молоді в Австрії

 

У рамках цьогорічного проекту учасники мали можливість отримати  теоретичні знання щодо основ проектного менеджменту неприбуткових  організацій. Щоденно вони могли практично використовувати засвоєний  теоретичний матеріал під час різноманітних тренінгів. Однак, найбільшим  здобутком вважаю те, що весь цей час наші учасники – лідери молодіжних  громадських організацій Європи мали можливість познайомитись між собою і  заприятелювати. Переконана, що проект дав можливість зародитися новим  ідеям, втілення та реалізацію яких ми згодом побачимо.

 

Іра Бурсук

 

Ірина Бурсук, тренер

 

Було дуже приємно працювати з такою ініціативною та вмотивованою молоддю. Я впевнена, що кожен проект, представлений під час тренінгу, матиме надзвичайно позитивний вплив і сподіваюсь кожен з них буде реалізований.

 

Маріанна Україна

 

 

 

Маріанна, Україна

 

Я чудово провела час. Гарна атмосфера для навчання та спілкування. Лише один тиждень, а так багато вражень, знань та навичок з проектного менеджменту. Сподіваюсь усіх ще раз побачити.

 

Вахтанг Грузія

 

 

 

Вахтанг, Грузія

 

Дякую ТУМА за щасливий тиждень. Я зустрів багато чудових, розумних та креативних людей, а також отримав нові знання та досвід.

 

 

Тамар Грузія

 

Тамар, Грузія

 

Я сумую за вами…Справді. Хочу провести ще хоча б тиждень з вами. Ви справді хороша команда і я провела чудовий тиждень з вами.

 

 

 

Ася Франція

 

 

Ася, Франція

 

Тренінг був цікавий і дуже добре організований. Організація комфорту для навчання дуже добре спланована командою. Теоретичний матеріал разом із практикою був доступним і зрозумілим.

 

Юля Франція

 

 

Юлія, Франція

 

Привіт з півночі Франції! Велике дякую ТУМА за чудову можливість зустрітись з прекрасними людьми, обмінятись досвідом і знаннями, а також за насичений та цікавий тренінг! Усе було чудово і на високому рівні.

 

Катя Франція

 

 

 

Катерина, Франція

 

Тренінг був таким собі “рефлективним простором”, дуже інформативним та корисним. ТУМА, я вражена тим, як ви все організували і знімаю перед вами капелюха. Це був дуже цікавий та інформативний захід. Ми розширили і розвинули наші ідеї та методи, а також встановили хороші стосунки. Я отримала нові навички та розуміння. Дякую за набутий досвід та знання, дякую за посмішки та хороший настрій.

 

Лєна Білорусь

 

 

 

Лєна, Білорусь

 

Тренінг дав можливість, щоб структурувати знання та навички. Дуже вдячна тренерам та учасникам за час та досвід.

 

 

 

 

 

Ганна Білорусь

 

Ганна, Білорусь

 

Ідеальна атмосфера, дружелюбність та відкритість до заохочення та конструктивної критики. Хороша програма та багато дискусій. Я отримала багато нової інформації, ідей, нових друзів і можливо майбутніх партнерів. Члени ТУМА зробили чудову роботу!

 

Лілія Білорусь

 

 

Лілія, Білорусь

 

Я повернулась із проекту з новими ідеями, друзями, навиками, викликами та планами. Дуже вдячна кожному!

 

 

Катя Естонія

 

 

Катерина, Естонія

 

Вітання із “сонячної” Естонії! Це була практично як подорож разом з вами. І це не було б можливим без кожного з вас! Дякую за вашу енергію, натхнення та ентузіазм.

 

Богдан Естонія

 

 

Богдан, Естонія

 

Я отримав багато цікавих контактів та натхнення для наступних програм.

 

 

Едита Польща

 

 

 

 

Едита, Польща

 

З першого дня було введено тімбілдінг, тож кожен із учасників зміг швидко і легко відчути себе комфортно. Різноманітні активи та ігри давали простір для навчання без будь яких перешкод. Якщо йдеться про культурний обмін, то варто сказати, що це був для мене дуже добрий досвід.

Автор:

Джерело: http://storinka.at/dozvillya/erasmus-project-trening-dlya-lideriv-molodizhnyh-organizatsij/

 

Наші партнери та друзі

На цьому місці ми хотіли би щиро подякувати Організаціям, які підтримують нас у наших справах!

Мовні курси

на сторінці Ради іноземців міста Мюнхен

Товариство "Рідна школа"

Гуртожиток,  безоплатно надава приміщення для бюро СУСНу протягом багатьох років.

Українська суботня школа

Приймає діточок на навчання.

AeZA e.V.

Об’єднання лікарів, стоматологів, аптекарів для спільно представлення інтересів перед німецькими державними органами та офіційними інституціями. Займається питанням визнання іноземних дипломів.

MORGEN e.V.

Мережа для громадських організацій іноземців у Мюнхені.

AMIGA Projekt

Підтримка іноземців з вищою освітою на ринку роботи Німеччини.

 

Український Вільний Університет

Єдиний у світі ВНЗ поза межами України з українською мовою навчання

Forum NET.Ukraine

Інтернет-портал, який надає інформацію  щодо різноманітних тему німецько-українських відносин.

Об'єднання українських жінок в Німеччині (сторінка в розробці)

AEGEE

Європейський студентський форум

KHG

Католицька університетська громада в Мюнхені

EHG

Євангельська університетська громада в Мюнхені

СУМ

Спілка української молоді Німеччини

ПЛАСТ Німеччина

Організація польських студентів у Мюнхені

Апостольська екзархія УГКЦ в Німеччині та Скандинавії

Адвокатська контора CMS Reich-Rohrwig Hainz TOV

Німецько-український союз юристів

АСТА МАЙНЦ