Дорогі мюнхенські приятелі!


Запрошую Вас на першу зустріч книголюбів та кавоманів!4 вересня 2017 р. з 19:00 по 21:00Розповімо про ініціативу створення клубу та його майбутню діяльність, поговоримо про поезію та Ваші улюблені книги, подискутуємо про роль і місце літератури у сучасному світі й просто посмакуємо кавою! Місце зустрічі понеділкового вечора ми повідомимо Вам якнайшвидше!
Якщо Ви пишете поезію, і прозу, захопіть свої нотатки з собою, організуємо маленькі читання власних шедевральних творів!:)

Будь ласка, зареєструйтесь, написавши емейл на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та прийнявши запрошення на подію у FB. Будь ласка, вкажіть номер свого мобільного коли будете писати емейл! Дякую! Чекаю Вас! Зустріч відбудеться за підтримки нашого СУСНу :)

...Місце уточнюємо - хотому важливо бути на зв'язку.

Щиро Ваша,
Іванка Захаревич

СУСН Мюнхен

P.S.

Про ідею виникнення мюнхенського літературного клубу "Вечірнє еспресо" або як добре й корисно інколи виспатись:)

Дорогі друзі!

Як історик і людина яка просто любить писати, не можу не поділитися з Вами історією заснування цього клубу. Можливо комусь буде цікаво дізнатись про це детальніше.

Зараз відчуваю себе трохи Нестором Літописцем, започатковуючи хронологію й фіксуючи на письмі оту точку відліку, як все починалось для майбутніх колег-істориків, які колись будуть досліджувати бездонне історичне джерело - Фейсбук:)

Отож, 25 серпня 2017 року, я вперше за останні декілька місяців виспалась до 11.00 дня, заварила собі львівської кави, відчула якесь неймовірне бажання щось зробити, і не просто зробити а зробити щось конкретне тут і тепер. Саме тоді, поміж усіх ідей, які хаотично гудуть у моїй голові як вулик диких бджіл, несподівано і водночас досить очікувано виникла ідея заснувати цей літературний клуб "Вечірнє еспресо". Виникла вона, саме у мюнхенському метро...Першою людиною вранці, якій я повідомила цю новину був неймовірний Ігор Романюк, який після того як прослухав моє голосове повідомлення, настільки перейнявся моїм задумом, що аж на коліні у Бориславській маршутці, почав малювати емблему клубу, чим мене ще більше змотивував і надихнув і за що йому величезне дякую!!! Отож, клуб створювався унікально - паралельно у мюнхенському метро і бориславській маршутці, так би мовити між часом і простором, між літом та осінню...

Назва клубу досить логічно - наші зустрічі будуть відбуватися ввечері за філіжанкою кави,без якої моє життя не було б таким натхненним, а ночі такими безсонними!:)

Підсвідомих і свідомих мотивацій започаткувати нову літературну платформу, насправді було декілька.

Найперше, хочу активізувати діяльність членів та приятелів СУСНу (Спілки Українських Студентів Німеччини), і за цю можливість і підтримку дякую президентові нашої організації і просто чудовій людині, яка готує надзвичайну каву в турці, щоразу, як я припрусь в гості,нашій Kaтерині Проскурі!

Іншою причиною стала величезна ностальгія за іншим літератруним клубом "Ab imo pectore", який я заснувала у рідному Львові, і який, нажаль, не просто припинив свою діяльність, а цілковито помер:(, відколи я переїхала до Мюнхену.

Ну і третя, не менш важлива причина полягає у тому, що я завжди безкомпромісно вірю у силу літератури й творчості, магію бібліотек і зачитаних до дірок, книг, які ніколи не зможе витіснити й перомгти жодна техніка і прогрес разом взяті! Література - це те, що я надзвичайно люблю і хочу розвивати, а як написано на одній із моїх вітальних листівок, яку з нагоди дня народження надіслав мені справжнісінькою(так, так, саме УкрПоштою!!!) мій добрий приятель Ігор Медвідь - Love what you do! Do what you love!, що я з Господньою і Вашою допомогою, намагатимусь і вірю, що успішно буду робити! За будь-які поради, підказки, допомогу, критику та ідеї буду надзвичайно вдячна!

Хто, дочитав цей пост до кінця, велике дякую за Ваше терпіння! Будь ласка, напишіть, щось у коментарях, я з Вами із радістю зустрінусь на каві:)

Побачимось на зустрічах
мюнхенського літературного клубу
"Вечірнє еспресо"

Щиро Ваша,
кавова модераторка
Іванка Захаревич

 

Наші партнери та друзі

На цьому місці ми хотіли би щиро подякувати Організаціям, які підтримують нас у наших справах!

Мовні курси

на сторінці Ради іноземців міста Мюнхен

Товариство "Рідна школа"

Гуртожиток,  безоплатно надава приміщення для бюро СУСНу протягом багатьох років.

Українська суботня школа

Приймає діточок на навчання.

AeZA e.V.

Об’єднання лікарів, стоматологів, аптекарів для спільно представлення інтересів перед німецькими державними органами та офіційними інституціями. Займається питанням визнання іноземних дипломів.

MORGEN e.V.

Мережа для громадських організацій іноземців у Мюнхені.

AMIGA Projekt

Підтримка іноземців з вищою освітою на ринку роботи Німеччини.

 

Український Вільний Університет

Єдиний у світі ВНЗ поза межами України з українською мовою навчання

Forum NET.Ukraine

Інтернет-портал, який надає інформацію  щодо різноманітних тему німецько-українських відносин.

Об'єднання українських жінок в Німеччині (сторінка в розробці)

AEGEE

Європейський студентський форум

KHG

Католицька університетська громада в Мюнхені

EHG

Євангельська університетська громада в Мюнхені

СУМ

Спілка української молоді Німеччини

ПЛАСТ Німеччина

Організація польських студентів у Мюнхені

Апостольська екзархія УГКЦ в Німеччині та Скандинавії

Адвокатська контора CMS Reich-Rohrwig Hainz TOV

Німецько-український союз юристів

АСТА МАЙНЦ